Evde siyah nokta tedavisi

burundaki siyah noktalar

Evde siyah nokta tedavisi Doğal olarak burundaki siyah noktalardan kurtulmanın yöntemleri

 Limon suyu

İlk önerimiz limon suyu. Limon suyunu ve suyunu eşit miktarda karıştırın ve doğrudan siyah lekelere uygulayın. Karışımı yüzünüzde 15-20 dakika bırakın, sonra iyice yıkayın. Başka bir alternatif; Uykuya almadan önce limon suyunu maske olarak da kullanabilirsiniz.

Zerdeçal , Süt , Limon

Zerdeçal, süt ve limon suyu kalın bir macun oluşana kadar karıştırın. Ardından bu karışımı sorunlu bölgeye hafifçe masaj yapın. 15-20 dakika sonra ılık suyla temizleyin.

Elma Sirkesi

1 litre haşlanmış su ve 2 çorba kaşığı elma suyu, derin bir kapta karıştırın. Kafanızın üzerine bir havlu koyun, yüzünüze bir çare koyun. Yaklaşık 10 dakika bekleyin; Gözeneklerinizi açıldığını, yüzünüzdeki istenmeyen lekelerin temizlendiğini hissedersiniz.

Yumurta Akı

Yumurtayı bir kapta iyice yıkayın. Kabarık olduktan sonra yüzünü bir fırça ile fırçalayın. Küçük parçaları, siyah lekelerin bulunduğu alanlara nazikçe yapıştırın.

Yüzünüzdeki yumurta akılarını kuruttuktan sonra, ikinci kat yumurta akılarını peçete parçalarına uygulayın. Maskeyi kuruttuktan sonra peçeteleri yavaşça soyun ve ılık suyla temizleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir