Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

bankamatik kartları

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

DENİZBANK VE TEB

Şekerbank: Şekerbank kredi kartı müşterilerine sunulan Şekerbank yıllık kredi kartı başvurusunu sona erdirdi. Yıllık ücreti ödemeden nakit taşımacılığı riskinden kurtulma imkânı bulunan Şeker Kart sahipleri, aynı zamanda kayıp / çalınmış sigortalar avantajına sahip olabilirler. Şeker Kart’ın sunduğu ek kart özelliği, kart sahiplerinin bu imkânlardan yararlanmasını sağlıyor.

ING: Pegasus Havayolları ile işbirliği yapan ING Bank, kredi kartı olmayan ING Pegasus Plus Card’ı sundu. Kart ile aynı anda Bonus ve FlightPuan kazanacaksınız.

HSBC HSBC’nin HSBC kredi kartı ücreti Konsept, yeni bir hizmet sunuyor ve herhangi bir yıllık ücret ödemiyor. HSBC Konsepti kredi kartı sahipleri ayrıca taksit ve nakit noktalarından yararlanırken seçtikleri kampanyalardan ve hizmetlerden faydalanırken ödeyeceklerdir.

Finansbank: No deposit kredi kartı FIX Card standart kredi kartı özelliklerine sahiptir. Tüketiciler masraflarını Düzeltme Kartı ile ödeyebilir ve üyeler ParaPuan’ı kendi alışveriş merkezlerinde kazanabilirler.

Akbank: Kredi kartında, kullanıcı arzulanan kampanyaya katılma veya katılma özgürlüğü veren yıllık kart üyelik ücretini ödemenize gerek yoktur. Kart sahipleri ayrıca Axess’in üye tüccarlarının sunduğu taksitle ve çip para fırsatlarından yararlanabilirler.

Garanti Bankası: Banka tarafından 18-25 yaş arası gençler için geliştirilen ‘Bonus Young’ kredi kartının yıllık kart ücreti yoktur. Temassız ödeme özelliği olan kredi kartı ile taksitlendirme fırsatına ek olarak, bir SMS ile tüm masraflar için taksit, ek taksit ve işlem erteleme olanakları kullanılır.

Denizbank: Para almadan kart üzerinde çalışan banka, yaz aylarında piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

TEB: Para yatırmadan kredi kartıyla ilgili çalışmayı tamamladıktan sonra, banka ayın sonunda ürün sunacak.

– Kuveyt türk : Dolar, Euro, TL, Altın hesabı açılabilir, tüm hesaplar ücretsizdir, herhangi bir para transferi yapmazsınız ve EFT tamamen ücretsizdir.

Altınınız varsa, Kuveyt Türk’ü hesabınızı altın gram olarak alabilir, gram altın olarak geri alabilirsiniz, TL olarak geri alabilirsiniz. Ayrıca, altın hesabı dolar cinsinden çekebilir, EURO’yu EURO’dan çekebilirsiniz, para biriminizi istediğiniz Kuveyt hesabına ücretsiz olarak aktarabilirsiniz. Ayrıca TL’yi de tercüme edebilirsiniz. Hafta sonları 100 TL’lik fiyat farkı 15 TL’dir.

Enpara : Finansbank’a ait olan Enparada, hesap yönetim ücreti adı altında para kesmiyor. Havale ve EFT ücretsizdir. Finansbank ATM’lerini kullanabilirsiniz.

Sadece TL yatırırsanız, döviz hesapları açarsınız ve döviz alırsınız, ancak banka daha fazla gelir elde etmek için dövizinizi çekmene izin vermez, TL’ye çevirir ve para kazandığınızda farktan kazanç sağlar. Paranın büyük kısmı çoğunlukla internette olanlar tarafından kullanılmaktadır.

CEPTETEB

Türkiye Ekonomi Bankası CEPTETEB başladı, Enpara’daki tüm özelliklere sahip, hesap bakım ücreti ve hiçbir şekilde ücret kartı aidatı yok. Havale ve EFT ücretsizdir. Bunu para birimi olarak hiç kullanmadım ancak sadece TL olarak kullandım ancak kartımı teslim eden banka personeline sordum hesap para birimimi döviz olarak para yatırıp çekebilirim.

NUVO Yapikredi

Yapikredi’ye ait Nuvo 2 ve 3 gibi, hesap işletim ücreti ve kart aboneliği adı altında herhangi bir ücret talep etmiyorlar, havale ve EFT ücretsizdir. İşlerini düzgün yapmazlar, henüz kullanma fırsatı bulamadık, işini düzgün yapmadığı için kartı kullanamadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir