Lukoil’in 40TL Paraf Para Hediye Kampanyası!

Lukoil’in 40 tl Paraf para kazandıran kampanyası Lukoil akaryakıt istasyonlarında ve Akpet akaryakıt istasyonlarında geçerli olmaktadır. Belirtmiş olduğum bu akaryakıt istasyonlarında alınacak olan akaryakıtların harcamaları Paraf pos cihazı üzerinden yapılmaktadır. Lukoil ve Akpet akaryakıt istasyonlarında 100 tl ve daha fazla olan 2. akaryakıt alışveriş harcamalarında 20 tl Paraf para kazanılmaktadır. Yine 100 tl ve daha fazla olan 4. akaryakıt alışveriş harcamalarında da 20 tl Paraf para kazanma fırsatı sunulmaktadır. Bu durumda toplamda 40 tl’ye varan Paraf para kazanılmaktadır.

Kampanyanın Geçerlilik Tarihi Nedir ?

Lukoil’in 40 tl Paraf para kazandıran kampanyası 1 Temmuz ile 14 Ağustos tarihleri arasında Lukoil akaryakıt istasyonlarında ve Akpet akaryakıt istasyonlarında geçerli olmaktadır.

Kampanyaya Katılım Şartı Nedir ?

Lukoil’in Paraf para kazandıran kampanyasından yararlanmak için elimizde hali hazırda bulunan kredi kartı veya banka kartımıza üye olurken vermiş olduğumuz kendimize ait olan cep telefonu numaramız aracılığı ile herhangi bir akaryakıt alışverişi yapmadan önce telefonumuzdan LUKOİL yazarak 3404’e kısa mesaj atmamız gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak için gönderilen kısa mesajların sistem tarafından onaylanması gerekmektedir. Akaryakıt alışveriş harcamalarının Paraf pos cihazları üzerinden yapılması durumunda kampanyadan yararlanmak mümkün olacaktır. Kullandığımız GSM operatörleri farketmeksizin göndereceğimiz kısa mesajlar ücrete tabii tutulmamaktadır.

Kazanılan Paraf Paraların Karta Yüklenmesi Ne Zaman Gerçekleşir ?

Lukoil Paraf para kampanyası dahilinde yapılan akaryakıt alışveriş harcamalarında kazanılan Paraf paralar; elde edilen Paraf para kazanımının ertesi günü karta geçişi sağlanmaktadır.

Kazanılan Paraf Paraların Geçerlilik Süreleri Ne Zamandır ?

Kazanılmış olan Paraf paralar kullanımın en son günü olan 24 Ağustos 2017 tarihine kadar Paraf üyeliği bulunan Lukoil istasyonlarında ve Akpet istasyonlarında kullanıma açıktır.

Bu kampanya ticari şirketlerin aksine müşteri odaklı olduğu için; her bir müşterinin kampanyadan kazanabileceği Paraf para miktarı en fazla 40 tl olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Bilinmesi Gereken Başka Hususlar Nelerdir ?

  • Kampanya dahilinde olan akaryakıt alışveriş harcamaları Paraf pos cihazları aracılığı ile yapılması istenmektedir.
  • Aynı gün içinde yapılan 100 tl ve daha fazla akaryakıt harcamalarında ilk başta yapılan harcama kampanyaya dahildir.
  • Kampanya dahilinde olan kazanılmış Paraf paralar 24 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılmaz ise 25 Ağustos 2017 tarihinde sistem tarafından otomatikmen geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar; Business kartlar, Halk Card ve Sanal kartlar olarak belirlenmiştir.
  • Hemen hemen her kampanyada olduğu gibi bu kampanyada da 18 yaşını geçmemiş kişilerin kampanyaya katılması yasaktır.
  • Yapılan akaryakıt alışveriş harcamaları sonucunda kazanılan Paraf paralar bir başka karta transfer edilmesi kesinlikle yasaklanmıştır.
No Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir