Emekli maaşı taşıma nasıl yapılır

Emekli maaşı taşıma nasıl yapılır

Banka şubelerine; dilekçe ile başvuru yaparak, banka değişikliği işlemleri kısa zamanda  tamamlayabiliyor.

E-devlet kullanıcıları emekli maaşı alan müşteriler ; maaşını taşıma genel şartlarına uygun oldukları takdirde, İnternet üzerinden banka değişikliği işlemi gerçekleştirebiliyor.

Yeni emekliler ilk maaşı için ING Bank

ING Bank’ta yeni emekliler 2 yeni otomatik fatura talimatıyla birlikte 600TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor. Üstelik tüm banka ATM’lerinden para çekmek bedava.
Emekli maaşınızı ING’den almaya başlayarak 600 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz!

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

  • 999 TL’ye kadar ise 300 TL,
  • 1.000 TL – 1.999 TL arası ise 375 TL,
  • 2.000 TL ve üzeri ise 450 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

Promosyon ödemesi için maaşınızı 3 yıl boyunca ING Bank’tan almayı taahhüt etmeniz gerekmektedir.*

Fatura talimatına ilave promosyon, 12 Ağustos 2017 tarihinden itibaren maaşını ING’den almaya başlayan emekliler için geçerli olup, yeni otomatik ödeme talimatı vermeniz ve ödeme talimatınızın gerçekleşmesi durumunda ödenir.

  • 1 yeni otomatik fatura talimatına 50TL,
  • 2 yeni otomatik fatura talimatına 150TL ilave nakit promosyon kazanırsınız.

* Taahhüde aykırılık olması halinde, ilgili tarihte tarafınıza ödenen promosyon bedeli, kıstelyevm hesabı yapılarak (oranlanarak) tarafınıza borç yansıtılır.
** İlave promosyon ödemesi fatura talimatı ödemesinin gerçekleşmesini takip eden ay içinde hesabınıza nakit olarak yapılacaktır.

No Comments

Akbank Acil Kredi Başvurusu

Acil Kredi Başvurusu

Hesabınızda yeterli paranız yoksa Artı Para kullanın; hemen nakit ihtiyaçlarınızı karşılayın, ödemeyi ve alışverişinizi istediğiniz gibi yapın!

Artı Para nedir?
Plus Money, alacaklandırılmış bir depozito hesabıdır. Acil nakit ihtiyaçlarınız için limitiniz hazır. Limitinizi kullanmadığınız sürece herhangi bir faiz veya ücret ödemeyeceksiniz.
Plus Money ile Ne Yapabilirim?
Ayrıca para limitinizle:
Şubelerimizden veya ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz.
Neo kartınızı kullanarak alışverişe devam edebilirsiniz.
Fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Ayrıca, hak talebinizi derhal göndererek Artı Paranızı sınırlayabilirsiniz:
Kredi taksitleri, kredi kartı ve sigorta ödemeleri için kullanabilirsiniz.
Artı Para için Başvurmak
Hemen Para için başvurabilirsiniz.

Acil Kredi Başvurusu ? Artı Para Nasıl Çalışır?

Artı para kullanımınızla ilgili günlük faiz uygulanır. Plus Money hesabınız bağlıyken hesabınız eksi olur Hesabınızda yeterli para olduğunda Plus Money hesabınız otomatik olarak kapanır. Artı 1 günlük faiz, aynı gün para limitinizi kullanıp kapattığınızda uygulanır. Hafta sonları ve tatil günlerinde, Plus Money limitini aynı gün içinde kullanırsanız, bir sonraki iş gününe kadar süre için sizden ücret alınır. Ayrıca, paranızın bağlı olduğu talep hesabınıza yapılan tüm para depozitolarınız, hesabınızın 1 iş günü sonrasında da yansıtılır.
Son ödeme tarihi, Artı Para Ödenecek asgari ödeme tarihidir. Akbank hesap ekstrenizden Artı Para kullanımınızla ilgili geri ödemelerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Asgari tutar ödeme bitim tarihine kadar ödenmezse Artı Para krediniz ertelenecektir; ayrıca, paranızın açık kalması için 14 gün içinde ödenmesi gereken minimum tutar.

Akbank Beyanınız kayıtlı e-posta adresinize ücretsiz gönderilecek. Kayıtlı bir e-posta adresiniz yoksa, posta ile gönderilecek ve gönderilen 1.5 TL’lik gönderim maliyetiniz yansıtılacaktır. E-posta adresinizi Akbank Doğrudan şubelerimize ya da 4442525/0850 222 25 25 numaralı telefondan arayarak, hesap özetinizi ücretsiz e-posta ile gönderebilirsiniz.

Hesap ekstrenizi e-postayla alarak ağaçları korumayı unutmayın ve doğaya katkıda bulunun.
Plus Money’in ayrıntılı çalışması için Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

 

100 TL Kullanımı İçin Artı Para Faiz Oranı Ve Geri Ödeme Tutarı
1 Gün
TL
Aylık Faiz Oranı
% 1,84 Faiz Tutarı
0,06 Fon Tutarı
0,01 Vergi Tutarı
0,00 Tutar Tutarı
0,07 Geri Ödeme Tutarı
100,07

 

7 Gün
TL
Aylık Faiz Oranı
% 1,84 Faiz Tutarı
0,43 Fon Tutarı
0,06 Vergi Tutarı
0,02 Tutar Tutarı
0,51 Geri Ödeme Tutarı
100,51

 

30 Gün
TL
Aylık Faiz Oranı
% 1,84 Faiz Tutarı
1,84 Fon Tutarı
0,28 Vergi Tutarı
0,09 Tutar Tutarı
2,21 Geri Ödeme Tutarı
102,21

No Comments

Enpara Ek Hesap Özellikleri

En Para Ek Hesap Özellikleri

En parada ek hesap açmak artık çok kolay İnternet ile giriş yapın hemen hesap acın anında açılır ve size sunduğu miktarda vadesiz ek hesap açılır. Anında ek hesaptan ücret ile işlem yapabilirsiniz.

Faiz oranları gün içinde çekerseniz mesai saatleri arasında geri ödeme yaparsanız her hangi bir ücret almamaktadır.

1000 Tl para çekerseniz ve bunu bir ay sonrasında ödeme yaparsanız bunun faiz oranı 1,84 olur.

Enpara

 

No Comments

Rusyadaki bankasını satıyor

Rusya’daki bankasını satıyor

Yapı Kredi Bankasının Moskova’da sahip olduğu hisselerin yüzde 99,84’ünün Expobank LLC’ye 3,3 milyar Rus ruble (57,1 milyon dolar) karşılığında satılması kararlaştırıldı” dedi. Yapı, KAP’a yaptığı açıklamada, Kredi. Açıklamada belirtti.

Konu ile ilgili gerekli imza töreni yapıldığında, hisse devir işlemleri gerekli hukuki yetkilere uygun olarak gerçekleştirilecektir.

KAP’a bankayla ilgili konuyla ilgili yapılan açıklamada şu şekilde: “Bankamızın 25.10.2017 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile, 47.7.520.000 Rus Rublesi’nin% 99.84’lük nominal değerli payları banka Yapı Kredi Bankası Moskova’nın başkenti Expobank LLC’de bulunuyor 3.294.811.320,75 Rus Rublesi’nin fiyata satılmasına ve Expobank LLC ile yapılan Hisse Alım Anlaşması’nın imzalanmasına karar verildi.

Yapı Kredi Bankası, 25 Ekim 2017’de bankamızın sahip olduğu% 99,84 hissesinin ve bankamıza sahip olan Yapı Kredi Finansal Kiralama AO hisselerinin% 0,16’sının Rus Rublesi hisselerine Expobank LLC’ye satılmasına ilişkin bir Hisse Alım Anlaşması imzaladı. Payların devri, gerekli yasal izinlerin alınmasından sonra yapılacaktır. “

No Comments

ziraat Bankası müşteri hizmetleri

ziraat Bankası müşteri hizmetleri

TC Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı 444 00 00 , 0850 220 00 00 ile bankacılık işlemlerinizi şubelerimizle 24 saat, haftanın 7 günü, günün 24 saati, 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı Merkezimizi bankamızda kayıtlı olan GSM numaranızdan arıyorsanız, ürünlerinizle ilgili menülerden anahtarsız olarak kolayca erişebilirsiniz ve işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt dışı bir numaradan arıyorsanız, TC kimlik numaranızı, kart numaranızı veya müşteri numaranızı arayarak sizin için oluşturulan menü seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı hizmetimizden yararlanmak için en yakın şubemizden başvurabilirsiniz. Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi kullanıyorsanız, internet şubemizden kolayca başvurabilirsiniz.

0850 220 00 00 Sesli Yanıt Sistemi Menü
0 Kaybeden Çalınan İşlemler
9-İngilizce için
Kimlik kartı numarası, kart numarası veya müşteri numarası ile ürünün sahipliğine göre değişen ana kimlik görüntülenir.

No Comments

Paypala Alternatif web bankaları

Paypala Alternatif web bankaları

Paypal’ın Türkiye pazarından çekme kararının istifası devam ederken birçok kişi alternatif bir çevrimiçi ödeme kanalını aramaya başladı. Ülkemizde PayPal’a alternatif olarak  çevrim içi ödeme sistemi oluşturduk.

Paypal’ın Türkiye pazarından çekilme kararı, İnternet dünyasında şok yarattı. Dün, size gönderdiğimiz haberlere karşılık olarak duyduğumuzda, PayPal kullanıcıları alternatif bir çevrim içi ödeme sistemi aramaya başladı.

Açıklamaya göre, PayPal’ın ülkemizdeki faaliyetleri 6 Haziran 2016’da sona erecek. Bu tarihten sonra, kullanabileceğiniz 6 çevrimiçi ödeme sistemini bir araya getirdik. İşte PayPal alternatifi olan 6 çevrimiçi ödeme sistemi.

ininal
Ülkemizde faaliyet gösteren çevrimiçi ödeme sistemlerinden biri de ücretlidir. İnternet ve mağaza alışverişinde kullanılabilecek güvenli alışveriş kartı ININAL’den ininal’i edinebilirsiniz. Inial kartı Ptt, Pttmatik, Migros, Migros Jet, Teknosa, D & R ve Yay-Sat bayilerinde bulunabilir. 5 TL için satın alınan kartın aylık kullanım ücreti 1 TL’dir. İninal hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın.

 

BKM Express
Bankalararası Kart Merkezi tarafından geliştirilen BKM Express sistemi, kredi kartı ve bankamatik kartlarınızı tek bir hesaptan toplamanın yanı sıra yüz yüze ve internette alışveriş yapmanıza olanak tanır. Ayrıca istediğiniz zaman para göndermek istediğiniz herkes için mümkündür. BKM Express Android ve iOS uygulamaları üzerinden ödeme yapmanızı sağlayan taksit seçeneklerini sisteminize ayarlayabilir ve kredi kartınızın tüm özelliklerini de kullanabilirsiniz. BKM Express sisteminden 18 bankanın eklenebileceği tüm bankaları buradan öğrenebilir ve sistem hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Wirecard
Mobil ödeme, kredi kartı ödeme ve ön ödemeli kart seçenekleri sunan Wirecard birçok farklı alışveriş türü sunmaktadır. Ön ödemeli kartlar, oyun ve sanal mağaza alışverişleri, sistemde tanımlanan kredi ve bankamatik kartlarıyla çevrimiçi alışveriş yapılabilir. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ile SMS yazma kolaylığı ile cep telefonu ödemeleri yapmak mümkündür. Wirecard hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

İnternet parası
Para İndirme, Para Kazandırma, Para Çekme, Bireysel ve kurumsal ödeme işlemlerinin yapılabileceği WebMoney transfer sisteminde yatırım yapma gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şirket hesaplarında Borç Yönetimi ve İş Organizasyonu gibi seçenekler sunan sistem hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

 

Payoneer
200’den fazla ülkede geçerli olan Payoneer ödeme sistemi, birçok şirket tarafından bir kurum olarak tercih edilen ödeme sistemidir. Payoneer sistemi hesap sahiplerine para gönderebilir, bir banka hesabına para çekebilir, küresel ödemeler yapabilir ve küresel para transferlerini gerçekleştirebilir. Burada, abonelik ücretlerinin oldukça yüksek olduğu, ancak kurumsal kullanıcılar için birçok özellik mevcut olduğu Payoneer sistemi hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

 

Enpara.com
Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti EnPara.com ile tüm bankacılık işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmek mümkündür. Enpara.com ile bir vadesiz mevduat hesabı, mevduat hesabı, mevduat hesabı açabilir, para aktarabilir ve ödemeler yapabilirsiniz. Enpara.com, PayPal gibi farklı kredi kartlarını tek bir havuzda toplayamazsa da, çevrimiçi bankacılık ve çevrimiçi alışveriş için iyi bir alternatif olacaktır. Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Windows Mağazası, Apple Music ve Deezer’in bu servisteki harcamalarının kampanyaların% 50’sinden% 50 oranında kapalı olduğunu da belirtmek gerekir.

No Comments

 Genç Bankkart

 Genç Bankkart

Ziraat Bankasından Genç Bankkart ve Genç Kart, tek kart üzerinde birleşti;

Yapman gereken tek şey alışveriş yaparken, para çekerken istediğin kartı seçmek!​​

Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alan genç, sana özel tasarlanan bu ürün ile tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabilirsin.

Üstelik hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız 375 TL ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ını KYK bursun ya da öğrenim kredin devam ettiği sürece kullanabilirsin.

Sen de KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan, Genç Bankkart’a ve Harçlık Avans’a başvur.

Bankamızdan daha önce teslim aldığın Genç Bankkart’ın varsa bu kartını en yakın Şubemizden anında kredi kartı özellikli yeni Genç Bankkart ile değiştirerek banka kartını ve kredi kartını tek kartta birleştirebilirsin.

Genç Bankkart’a hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747’ye gönder.

Eğer yeni Genç Bankkart’ım var, kredi kartı özelliğini açtırmak istiyorum diyorsan, başvuruyu en yakın Şubemize kolayca yapabilirsin.

Kredi kartı özelliği açıldıktan sonra artık alışverişlerini ister banka kartı/Harçlık Avans limitin ile istersen de kredi kartı limitinden yapabilirsin.

İşlem yaparken POS veya ATM’de önce hangi özelliği kullanmak istediğini seç. Sonra kartınla işleme devam et. Hem de ayrı şifreleri aklında tutmana gerek yok, şifre ortak.

No Comments

Enpara

Enpara Türkiye’nini ilk dijital bankası

Enpara.com, Ekim 2012’de QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün
yüzbinlerce “mutlu” müşterisi olan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

Peki bugüne kadar yüzbinlerce kişi neden Enpara.com’u tercih etti? Sonuçta bir bankadan bahsediyoruz ve tercih edilmesi için bir
takım faydalar sunması gerekiyor, öyle değil mi? Bu noktada 4 tane temel faydamız öne çıkıyor:

Hemen Müşteri Olun
EFT/havale ve hesap işletim ücreti almıyoruz, hem de sonsuza kadar…
Bunu sadece 2 sayfa olan sözleşmemizde de açıkça belirttik.

 

Birikimlerini değerlendirmek isteyenlere her zaman yüksek
mevduat faizi oranları sunuyor.

 

Nakit ihtiyacı olanlara her zaman avantajlı kredi faiz oranları sunuyor.

 

Uzun süreli ve müşterilerimizi mutlu eden kampanyalar sunuyoruz.

Biz bu faydaları müşterilerimize “sürekli” olarak sunabildiğimiz için tercih
ediliyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Aslında konunun özü şu: bizim tek bir
şubemiz bile olmadığı için doğal olarak kira, elektrik, su, doğalgaz, temizlik,
çay, kahve, kalem, kağıt gibi masraflarımız da olmuyor. İşte bu yüzden
ciddi boyutlarda maliyet avantajı yaratıyoruz, bu avantajı da müşterilerimizle
paylaşıyoruz.

Yani bütün sihrimiz şubesiz olmamızda, o yüzden bu şubesiz olma konusunu biraz açmakta fayda var. Gururla söylüyoruz, biz bugüne kadar her ne sebeple olursa olsun, tek bir müşterimizi bile bir QNB Finansbank şubesine yönlendirmedik. Cep telefonu numarasını güncellemek isteyen, kartını kaybeden, kredi kullanmak isteyen ya da kredisini kapatmak isteyen müşterilerimizi bile… Özetle, Enpara.com’da her şey (gerçekten her şey) sadece dijital kanallar üzerinden kolayca halledilebiliyor.

Dijital kanallar derken de kullanımı çok basit olan internet şubemiz ve cep şubemizden bahsediyoruz. Ayrıca nakit yatırıp çekebilmeniz
için tüm QNB Finansbank ATM’leri hizmetinizde. Unutmadan, bir de Çözüm Merkezi’miz var: bir sorunuz veya probleminiz olduğunda
hemen arayabilir ve tek bir tuşla en geç 30 saniye içinde canlı bir müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz!

Hemen Müşteri Olun
bazı müşterilerimizin henüz müşterimiz olmadan önce bazı
çekinceleri olmuştu, “QNB Finansbank’sınız ama şubeniz yok, QNB Finansbank’ın
sağladığı tüm güvenceleri sağlıyor musunuz?” gibi sorular sormuşlardı. Siz
sormadan biz söyleyelim, biz QNB Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıyız.
QNB Finansbank’ın ve Türkiye’deki diğer tüm bankaların tabi olduğu tüm kanun,
düzenleme ve denetimlere tabiyiz, içiniz rahat olsun.

No Comments

Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödeme

Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödeme

Motorlu Taşıtlar Vergisi olarak adlandırılan ve yıllık 2 dönem halinde araç sahiplerinden alınan bu verginin ödemesi konusunda Garanti Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu taksit seçenekleri ve ödeme yöntemleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

2017 yılı içerisinde Ocak ve Temmuz aylarında ödenmesi gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ödeme yöntemini yapmak için Garanti Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu yöntemlerin neler olduğunu buradan açıklamak istiyoruz.

ATM’den MTV Ödeme

Garanti Bankası’nın herhangi bir ATM’sine giderek burada hesap kartınız veya kredi kartınızı kullanarak MTV ödemesini gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. ATM’de bulunan ödemeler kısmına giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan MTV ödemesine tıkladıktan sonra burada aracınıza ait bilgileri girerek Ocak veya Temmuz ayında ödenmesi gereken bu vergi tutarlarını ödeme fırsatını bulacaksınız.

İnternet Bankacılığı ile MTV ödeme

Son yıllarda gelişme gösteren internet teknolojisi ile beraber bankaların müşterilerine sunduğu en önemli hizmetlerin başında gelen internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak, aracınıza ait olan vergi borcunu bankaya gitmeden oturduğunuz yerden kolay bir şekilde yapma fırsatınız bulunmaktadır. Mobil İnternet Bankacılığı veya İnternet Bankacılığı sistemine giriş yaptıktan sonra burada bulunan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra kredi kartınızdan veya hesap kartınızdan anında 3 taksit imkanı yaptırarak aracınızın vergi borcundan kurtulmuş olacaksınız.

Banka Şubelerinden MTV ödeme

Yukarda bahsettiğimiz yöntemlerin dışında bankaların şubelerini de kullanarak MTV ödeme şansınız bulunmaktadır. Ancak burada yapacağınız ödemelerde sıra bekleyeceğinizi varsayarsak ödeme yöntemini yukarda bahsettiğimiz yollarda yapmanız sizlere zaman bakımından büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden ödemenizi yapmak için mutlaka ama mutlaka kolay yollardan yaparak Motorlu Taşıtlar Vergisinin ödemesini yapabilirsiniz.

No Comments

HALK BANKASI’NDAN %0,80’DEN BAŞLAYAN KONUT KREDİSİ

HALK BANKASI’NDAN %0,80’DEN BAŞLAYAN KONUT KREDİSİ

Kuruluşu 1933 yılına dayanan ve 1938’den itibaren faaliyette olan Türkiye Halk Bankası, tüketicilere bütçeye uygun ödeme ve vade seçenekleri sunan bir devlet bankasıdır. Çalışan sayısı 17.000 civarında olup, yurt içi 956 ve yurt dışında 5 şubesiyle 3 adet yurt dışı temsilciliği vardır.

Tüketicilere uygun seçenekler sunarak, herkesi ev sahibi yapmak gayretindeki Halk Bankası’ndan %0,80’den başlayan konut kredisi kapsamında, aylık ödemesi 3.200 TL olan 100.000 TL’lik kredi kullanılabiliyor.

Detaylar neler?

Konut sahibi olmak isteyenler taksit ödemelerini dilerse eşit miktarda taksitlerle, dilerse kendi belirleyeceği tutar üzerinden konut kredisi ödeyebilmektedir. Müşterinin talebi doğrultusunda kredi taksitinin ilk 3 adedi ertelenebiliyor. Faiz oranı %0,80’den başlıyor; vade ise 3 ile 120 ay arasında değişiyor. Dosya masrafı 650 TL olup, ipotek tesis ücreti 155 TL’dir. Diğer masraflardan konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası ise konutun metrekaresi, lokasyonu vb. parametrelere bağlı.

Kredi müşterisi olmak için bankadan minimum taksit tutarı miktarında kredili mevduat hesabı açtırmak, kredi kartı başvurusunda bulunmak, minimum 3 adet otomatik ödeme talimatı vermek, diğer şartlar arasında. Hayat sigortası da zorunlu tutulup, müşteri yaşı, cinsiyeti ile kredi miktarına bağlı olarak belirleniyor. Örneğin 100.000 TL’lik ve 120 ay vadeli bir kredi için 35 yaşındaki bir erkek müşteri 210 TL hayat sigortası öder.

Taksit mi vade mi öncelikli?

Uzun vadeli borçlanmadan kaçarak yıpranmamayı seçenler, 100.000 TL Halkbank konut kredisi çekildiği varsayıldığında aylık 3.600 TL taksit ödeyerek 3 yıl kadar kısa bir sürede ev sahibi olabiliyor. Geri ödeme tutarı ise 14.500 TL’ye tekabül ediyor.

Aylık ödenen taksit tutarı olarak 3.600 TL ödemek istemeyenler için alternatif olarak sadece %0,09’luk bir farkla %0,89 faiz oranı ile 120 ay vade yoluna gidebilir. Bu durumda aylık ödenecek taksit tutarı 1.360 TL’ye düşüyor.

Son olarak, bu kampanya kapsamında belirlenen faiz oranları yeni kredi müşterilerine özeldir. Yapılandırma adı verilen yeniden finansman veya öbür bankaların Halkbank’a transferinde kullanılması söz konusu değildir.

No Comments