Ukraynada gece hayatı ne kadar harcanır

ukrayna-gece-hayati-2018

Ukraynada gece hayatı ne kadar harcanır

Ukraynalı gece fiyatlarının ekonomik veya lüks bir tatil için nasıl ucuz, ucuz veya pahalı olduğunu soran bir çok e-posta alıyoruz. Biz, Ukrayna’da eğlence fiyatları hakkında internette verilen bilgilere baktığınızda, en yanıltıcı olanı.

Genel olarak, tur şirketleri veya rehberler Ukrayna’nın çok ucuz gece hayatı hakkında konuşurlar. Buna rağmen, en lüks Ukraynalı gece kulüplerinde 100 TL ile eğlenebileceğinizi söyleyenler bile var.

Ama özellikle geceleri buraya gelmek için harcadıkları sayılar, ancak Türkiye’ye döndükten sonra anlayabileceklerine inanıyoruz. 1 şişe viski, hatta 100 TL bile değil, gece eğlencenin çok eğlendiğini, 100 lira açıklamalar yaptığını düşünüyor, lütfen inanın. Şu anda Ukrayna’da gece hayatında 3 4 bira harcıyorsun ve o kadar para bile bulunduğun yere geri dönmek için harcıyorsun.

Hiçbir şey bilmiyorsanız, Odessa, Kiev, Lviv gibi şehirlerde gece kulüplerinin web sitelerindeki fiyatlara bakabilirsiniz.

Kiev Caribbean Club’ın fiyatlarına bir göz atın. Chivas Regal 1 litre fiyatı 3,380 Grivnası, Jameson yine 1 litre fiyat 2,380 Grivnası olduğunu. 1900’lerden 3.900 UAH’e kadar şerefli şampanya şişesi fiyatları. Remy Martin 3.700 Grivnası ve Martini roso 1.600 Grivnası ise yine Smirnoff kırmızı 1300 Grivnası. Ortalama bir hesaplama yapılırsa fiyatlar 210 TL – 515 TL arasında olur. Giriş ücreti hafta sonları kişi başı 200 UAH’dir. Ayrıca 1000 UAH gıda, meze, suyolu borusu vs. için düşünebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir